سیستم عامل جدید اپل رونمایی شد

15 خرداد 1390 - مهر- استیو جابز" بنیانگذار و مدیر شرکت اپل هفته آینده با ترک کردن مرخصی پزشکی اش به منظور بازگشایی کنفرانس سالانه شرکت اپل، دوباره پا به میدان رقابت خواهد گذاشت.
استیو جابز که علاوه بر ریاست بر اپل، عنصر الهام بخش این شرکت نیز به شمار می رود طی ماه های گذشته به شدت بیمار بوده است اما اکنون قصد دارد دوشنبه هفته آینده سخنرانی اصلی بازگشایی کنفرانس سالانه توسعه دهندگان شرکت اپل را اجرا کند. قرار است جابز در این مراسم سیستم عامل جدید شرکت اپل به نام Lion( شیر) به همراه نسل جدیدی از نرم افزارهای آی-فن و آی- پد را رونمایی کند. در عین حال سخنرانی های وی اطلاعات جدیدتری از خدمات iCloud شرکت اپل مطرح خواهد کرد، اطلاعاتی که شرکت اپل اکنون از توضیح دادن درباره آن سر باز می زند.
به نظر می آید این خدمات مانند ابرهای محاسباتی دیگر به کاربران امکان بارگذاری و ذخیره اطلاعاتی مانند موسیقی، ویدیو، عکس و دیگر اطلاعات را بر روی سرورهایش خواهد داد تا به این شکل کاربران بتوانند با استفاده از مرورگرها از هر نقطه ای از جهان به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.
جابز در ماه ژانویه مرخصی پزشکی خود را آغاز کرد و کنترل روزانه شرکت را به عهده "تیم کوک" مدیر مسئول عملیاتی شرکت اپل سپرد. وی در تصمیم گیری های بزرگ شرکت همچنان سهیم بود و در رونمایی از آی-پد 2 حضور شگفت انگیزی از خود به نمایش گذاشت.
بر اساس گزارش تلگراف، شرکت اپل معمولا در این ماه از سال آی-فن جدید خود را رونمایی می کند، اما امسال اینطور به نظر می آید که این شرکت قصد ندارد تا ماه سپتامبر از آی-فن جدید خود اطلاعاتی منتشر کند.موضوع: اخبار و فناوری، برچسب ها: apple، اپل،
[ دوشنبه 16 خرداد 1390 ] [ 00:33 ] [ Beny@min ]
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات