تبلیغات
مرجع وبگاه ایرانی - افتتاح خط تولید تلویزیون‌های هوشمند و سه‌بعدی ال‌جی در سیرجان

افتتاح خط تولید تلویزیون‌های هوشمند و سه‌بعدی ال‌جی در سیرجان


9 خرداد 1390 - خط تولید نسل جدید تلویزیون‌های ال‌جی با همکاری شرکت صنایع گلدیران و شرکت کره‌ای ال‌جی چهارشنبه گذشته به منظور تولید تلویزیون‌های سه‌بعدی و هوشمند 42 اینچ به بالا با حضور میرتاج‌الدینی معاون پارلمانی رییس جمهور، افشین روغنی معاون وزیر صنایع و معادن، سفیر کره در ایران و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در منطقه صنعتی سیرجان افتتاح شد و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

فناوران - با توسعه و ساخت سالن جدید شامل خط تولید، انبار و ساختمان اداری به مساحت 10 هزار متر مربع در این کارخانه، تلویزیون‌های LG تحت لیسانس کره‌جنوبی تولید شده و وارد بازار مصرف خواهد شد.

ظرفیت تولید این خط حدود یک میلیون دستگاه در سال بوده و برای ساخت آن نزدیک به 130 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.

همچنین با راه‌اندازی خط تولید تلویزیون‌های سه‌بعدی و هوشمند در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان برای 420 نفر اشتغالزایی شده است.

به گفته مسوولان شرکت گلدیران، عینک‌هایی که همراه این تلویزیون‌ها به خریداران داده می‌شود، نسبت به مدل‌های قبلی آنها بسیار ارزان‌تر است و قیمت هر دستگاه تلویزیون سه‌بعدی و هوشمند تولید این خط حدود 5/1 میلیون تومان است.

حسین تنهایی، قائم مقام شرکت گلدیران نیز در این مراسم با ابراز مسرت از نتیجه‌گیری از تلاش چندماهه برای راه‌اندازی این خط تولید و تشکر از مدیران دولتی و محلی، ابراز امیدواری کرد که با همکاری طرف کره‌ای، بتواند ضمن گسترش شمار محصولات این کارخانه، در نهایت به سمت صدور محصولات نیز حرکت کند.
موضوع: اخبار و فناوری، برچسب ها: تلویزیون ال جی، lg، LG، TV LG، گلدیران، تلویزیون 3 بعدی،
[ دوشنبه 9 خرداد 1390 ] [ 23:25 ] [ Beny@min ]