تبلیغات
مرجع وبگاه ایرانی - تازه‌ترین نسخه ایمیل یاهو عرضه شد

تازه‌ترین نسخه ایمیل یاهو عرضه شد

4 خرداد 1390 - همکاران سیستم- تازه‌ترین نسخه ایمیل یاهو امکانات بیشتری از جمله پاسخ به پیام‌های فیس‌بوک و توییتر از طریق سرویس ایمیل را در اختیار کاربران می‌گذارد.
یاهو تازه‌ترین نسخه خدمات ایمیل خود را در اختیار کابران می‌گذارد و تمام 284 میلیون کاربر خود را برای به‌روز کردن سرویس ایمیلشان فراخوانده است.

یاهو تازه‌ترین نسخه سرویس ایمیل خود را در اکتبر پارسال آزمایش کرد كه این نسخه جدید برای استفاده بیشتر کاربران از سایت یاهو طراحی شده است.
در نسخه جدید سرویس ایمیل شرکت یاهو لینک‌های دسترسی به شبکه‌های اجتماعی فیس‌بوک و توییتر گنجانده شده است، به‌طوری‌که کاربران از طریق ایمیل یاهو می‌توانند برای دوستان خود در فیس‌بوک و توییتر پیام بفرستند و همچنین پیام‌های به اشتراک گذاشته شده و آپدیت‌های جدید در فیس‌بوک و توییتر را ببینند.
کاربران می‌توانند از طریق ایمیل با دوستان خود در فیس بوک، Windows Live، یاهو مسنجر چت کنند.
جعبه ایمیل‌ها 50 زمینه (theme) مختلف و ابزارهای نوشتن متفاوتی دارد که کاربران برای دیدن و نمایش پیام های خود از آن بهره می‌گیرند.
موضوع: اخبار و فناوری، کامپیوتر.اینترنت.ترفند ، برچسب ها: یاهو، ایمیل یاهو، نسخه جدید یاهو، yahoo mail، email yahoo، یاهو مسنجر جدید، اخرین ورژن یاهو، اخرین ورژن یاهو مسنجر، چت، تبادل پیغام، yahoo messenger،
[ چهارشنبه 4 خرداد 1390 ] [ 12:37 ] [ Beny@min ]