تبلیغات
مرجع وبگاه ایرانی - تخفیف پنجاه درصدی مودم های وایمکس ایرانسل

تخفیف پنجاه درصدی مودم های وایمکس ایرانسل

2 خرداد 1390 - ایرانسل اعلام کرد مودم Wi-Fi ایرانسل در تاریخ 3 خردادماه 1390، با پنجاه درصد تخفیف ویژه، به قیمت 403هزار و 400 ریال، به متقاضیان عرضه می‌شود.
به گزارش ایسنا از روابط عمومی ایرانسل، این اپراتور به مناسبت فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)، روز زن و سالروز آزادسازی خرمشهر دقایق رایگان مکالمه و مودم وایمکس نیم بهاء به متقاضیان ارائه می‌کند.

این تخفیف مشمول آن دسته از مشترکانی می‌شود که در روز 3 خردادماه 1390 به ثبت نام سرویس وایمکس با مودم Wi-Fi اقدام كرده و از زمان ثبت نام، مراحل مربوطه و عملیات پرداخت خود را حداکثر ظرف مدت 3 روز انجام دهند.

ثبت نام وایمکس ایرانسل از طریق وبسایت رسمی ایرانسل به نشانی www.irancell.ir، فروشندگان مجاز منتخب ایرانسل که اسامی آن‌ها در وب‌سایت ایرانسل آمده، مراکز خدمات ایرانسل و یا تماس با مرکز تماس شبانه روزی وایمکس ایرانسل به شماره 707 برای تماس از خطوط ایرانسل و 09377070000 برای تماس از سایر خطوط ممکن است.

درحال حاضر خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم از طریق وایمكس ایرانسل با پهنای باند بین 128 كیلوبیت تا 2 مگا بیت بر ثانیه براساس تقاضا، در شهرهای اصفهان (و دانشگاه نجف آباد)، اهواز، تبریز (و شهركهای صنعتی اطلس و چرمشهر)، تهران، شیراز، كرج، مشهد (و شهرك صنعتی طوس)، شهریار، خمینی شهر، شهر قدس، قرچك و خوراسگان ارائه می‌شود.

همچنین ایرانسل به تمامی مشترکان سیم‌کارت‌های این شرکت که حداکثر تا پایان روز 3 خردادماه 90 ثبت نام خود را تکمیل و مدارك خود را به ایرانسل ارسال كرده و در همین روز اولین تماس را از سیم‌کارت خود برقرار نمایند، 20 دقیقه مکالمه رایگان با اعتبار یک‌ماهه هدیه می‌دهد.

علاوه بر این، مشترکان مذکور از یک سیم‌کارت هدیه، 5 محصول رایگان ویترین، 10 فرصت استفاده رایگان از نقشه مجازی ایرانسل، 20 پیام الکترونیک رایگان از پستچی، 100 پیام چندرسانه‌ای رایگان و همچنین 500 کیلوبایت GPRS رایگان یک ماهه بهره‌مند خواهند شد.

مهلت استفاده از 20 دقیقه مکالمه رایگان، 10 فرصت استفاده رایگان از خدمات «نما»، 20 پیام الکترونیک رایگان، 100 پیام چندرسانه‌یی رایگان و 500 کیلوبایت GPRS رایگان، حداكثر ?? روز تعیین شده است.

در حال حاضر بیش از هزار و 775 شهر و دهستان، 20هزار و 900 روستا و 17هزار کیلومتر از جاده‌های کشور تحت پوشش خدمات پیشرفته شبکه تلفن همراه ایرانسل قرار دارند.
موضوع: اخبار و فناوری، برچسب ها: مودم وایمکس، تخفیف ایرانسل، ایرانسل، اینترنت رایگان، مودم بی سیم،
[ سه شنبه 3 خرداد 1390 ] [ 09:19 ] [ Beny@min ]