تبلیغات
مرجع وبگاه ایرانی - استفاده از موبایل و شبکه‌های Wi-Fi در مدارس ممنوع شد!!

استفاده از موبایل و شبکه‌های Wi-Fi در مدارس ممنوع شد!!

جمعه 30 اردیبهشت 1390
18:41
Beny@min


30 اردیبهشت 1390 - موبنا- اتحادیه اروپا در حال تصویب قانونی است که استفاده از تلفن همراه را در مدارس به وسیله دانش آموزان محدود و ممنوع کند.
اتحادیه اروپا به تازگی جلساتی با سازماندهندگان بهداشتی و صنعتی برگزار کرده و به آنها توصیه هایی کرده که استفاده از تلفن همراه در مدارس غیرضروری است و به این ترتیب قصد دارد در قوانین رگولاتوری آینده تغییراتی ایجاد کنند.

به گزارش اتحادیه اروپا، علاوه بر تاثیری که تلفن های همراه بر بحث آموزشی دارند و باعث حواس پرتی دانش آموزان می شوند، این دستگاه ها امواج الکترومغناطیسی که ایجاد می کنند باعث تاثیر بر سلامتی افراد مخصوصا کودکان می شود.
گفته می شود این دستگاه ها در طولانی مدت باعث تاثیر بیولوژیکی روی محیط و سلامتی انسان ها به ویژه کودکان، نوجوانان و جوانان دارد.
از این رو آنها قصد دارد قوانینی را به تصویب برسانند تا استفاده ازهمه تلفن های همراه و سیستم های Wi-Fi را از کلاس درس و مدرسه حذف کند.
البته برخی اختلاف نظرها در مورد تاثیرات بهداشتی تلفن های همراه وجود دارد به ویژه مقایسه در تغییرات گرمایی در رابطه با تاییدیه آسیب رساندن به DNA از انتشار تشعشعات رادیویی دستگاه ها.
همچنین گفته می شود این دستگاه ها علاوه بر انسان بر روی جانوران و رستنی ها تاثیر می گذارد
برچسب ها: موبایل، وای فای، wifi، it،
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مرجع وبگاه ایرانی است. || طراح قالب avazak.ir